باجه بانک سینا در آشخانه بجنورد به بهره برداری رسید
به گزارش اخباربانك به نقل از روابط عمومی بانک سینا، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در مراسم بهره برداری از شعبه بانک گفت: در 2 سال گذشته سهم هر استان از اعتبارات اشتغال روستایی بنیاد 200 میلیارد ریال بود که امسال این رقم به 250 میلیارد ریال رسیده است.

وی افزود: امسال بنیاد مستضعفان 150 میلیارد ریال اعتبار تنها برای اشتغال روستایی شهرستان مانه و سملقان تخصیص داده که با تسهیلات 250 میلیارد ریالی که توسط بانک سینا ارائه می شود، رقم اعتبارات خراسان شمالی به 400 میلیارد ریال می رسد.

وی افزود: متقاضیان این تسهیلات باید طرح خود را به استانداری ارائه کنند تا بعد از بررسی به بانک‌ معرفی شود و در صورت وجود توجیه اقتصادی مصوب و طبق ضوابط از تسهیلات برخوردار شوند.

در ادامه استاندار خراسان شمالی هم ضمن قدردانی از خدمات بنیاد مستضعفان و بانک سینا، پرداخت تسهیلات به طرح های روستایی را عاملی مهم در رونق منطقه برشمرد.

آقای مصطفایی مدیر منطقه خراسان هم گفت: در استان خراسان شمالی، تعداد 136 طرح به مبلغ 477 میلیارد ریال با پیش بینی اشتغال 831 نفر مصوب شده که از این تعداد 111 طرح به مبلغ 363 میلیارد ریال به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و تعداد 74 طرح نیز به مبلغ 175 میلیارد ریال با امکان اشتغالزایی 448 نفر به بهره برداری رسیده است.

Share this article

درباره ما

logo-samandehiپایگاه خبری بانک بیمه بورس حاصل دسترنج تحلیل گران و اقتصاد دانان برجسته ایرانی است که می کوشند تا لحظه به لحظه شما را از دنیای اقتصادی آگاه سازند.

آگاهی شما هدف ماست

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه خبر ها را قبل از همه دریافت نمایید
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…